JETBOIL FLASH CARBON 1L

Vařič, který vám nejrychleji uvaří 1l vody v jakékoliv nadmořské výšce.

Dostupnost Skladem
Kód: 671
3 119 Kč
JETBOIL FLASH CARBON 1L
b0c7cf9c234711df7f006c6843d39df9 nullx999
Novinka

Naprosto úžasná varná souprava, která nabízí kvalitní hořák s varnou nádobou v jednom. Firma Jetboil® je v tomto oboru opravdu skutečným mistrem a dokáže nabídnout kvalitní produkty, které vás mohou spolehlivě doprovázet například při vašich outdoorových aktivitách a turistických výletech.

Plynový vařič nebo rychlovarná konvice určená pro všechny outdoorové nadšence i nováčky. Skvělá pro aktivity ve volné přírodě, jako je táboření, vodáctví, pěší turistika, cykloturistika, lyžování, rybaření, výlety autem i na motorce a mnoho dalších. Flash je jedinou a nejlepší volbou pro ty, kteří si svojí aktivitu chtějí opravdu užít.

Využijete ho všude, kde nebudete mít přístup k elektřině nebo klasickému sporáku. Ideální na cestování, pro zahrádkáře, jako záložní možnost vaření a samozřejmě i pro všechny kempaře a hikery.

Revoluční způsob vaření na cestách - rychle a jednoduše! Stačí jeden klik integrovaného zapalovače a za 100 vteřin máte horkou vodu. Nejlepší způsob, jak si na cestách připravit horkou vodu pro čaj, kávu, dehydratovanou stravu či cokoliv jiného.

Kategorie: Vařiče
doba varu: 0,5 l - 100 vteřin
objem: 1 L
barva: černá
hmotnost: 371 g
rozměry: 10,4 x 18 cm
piezo: Ano

Jetboil Flash Product Tour - Quick Look

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: