!!! PROSÍM POZOR !!! Od 11.7. do 18.8. máme z technických důvodů zavřeno. Veškeré objednávky v tomto období budou odeslány až 19.8. Děkujeme za pochopení. Tým For Hike

O Darn Tough

 

Drží to v rodině

Darn Tough už 3 generace vede jedna rodina. Přes 40 let pletou ponožky v Green Mountains ve Vermontu. Jejich cíl je stále stejný, vyrábět nejpohodlnější, nejodolnější a nejlépe padnoucí ponožky na světě. A daří se jim to.

 

Činy místo slibů

Rodina věří v kvalitu svých produktů. Proto nabízí doživotní záruku bez podmínek a háčků. Pokud se vám ponožky opotřebí, rozpadnou a nebo roztrhnou, dostanete obratem nové.

 

 

 

Výroba na jednom místě

Veškerá produkce se odehrává v jediné továrně. Firma má 100% kontrolu nad kvalitou produktů. Díky tomu vyrábí a prodává ponožky, které nemají konkurenci. My tyto špičkové ponožky konečně přinášíme do ČR.

 

 

Nezodpovídají se akcionářům. Pouze sami sobě.

 

 

Pomáhají, kde můžou

Během covidu Darn Tough sledovali aktuální dění a chtěli přiložit ruku k dílu. Továrna nebyla stavěná na výrobu roušek. Proto pokračovali v tom, co umí nejlépe. Upletli ponožky Foodbank Farmer’s Market.  Celý zisk z těchto ponožek putoval do vermontské potravinové banky.

 

Close up look at the design on the Vermont Foodbank sock